Bohumír Bob Hochman

  • Bohumír Bob Hochman

    Strážce světla

    No.: 277627

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:58

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Provenance: Antiquarian…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    No.: 277018

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:16

    email, papír(airbrush, kaligrafická malba), 1994, 14 x 8 cm, sign. PD B. H. 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids