On-line auction

auction history

    Třpytné slunce předků

    No.: 217801

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:02

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Ex libris T. Prokopová

    No.: 281155

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:01

    linoryt, 15 x 9,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Ležící Helena

    No.: 281156

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Německá vesnice

    No.: 281157

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59

    mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Havíři

    No.: 281158

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

    Kovář

    No.: 281159

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:57

    tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Chalupa

    No.: 281160

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:56

    dřevoryt, 6 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Lyže ve sněhu

    No.: 281161

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:55

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Bledule ve váze

    No.: 281152

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:54

    pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    St. Magdalena

    No.: 281153

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    No.: 281154

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Mandala

    No.: 270112

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:51

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Neškodná

    Pouto

    No.: 257052

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:50

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Krasojezdkyně na pštrosovi

    No.: 281149

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:49

    lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Archanděl

    No.: 281150

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:48

    lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Krasojezdkyně

    No.: 281151

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:47

    lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pouliční muzikanti

    No.: 281147

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:46

    litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Váza

    No.: 281148

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:45

    litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Muzikant

    No.: 281141

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:44

    tisk, 11 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associatio…

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Alois Moravec

    Městečko

    No.: 281142

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:43

    kolorovaná litografie, 1970, 10,8 x 15,3 cm, sign. DU AMorave 70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka …

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Alois Moravec

    Rodinný zmatek

    No.: 281143

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:42

    kolorovaná litografie, 1982, 10,5 x 15 cm, sign. PD AMoravec, PF 1983 Marie Mazáčová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Plavení koní

    No.: 281144

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:41

    litografie, 10 x 15,5 cm, sign. LD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    Plavení koní

    No.: 281145

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:40

    litografie, 10,5 x 13 cm, značeno LD Amoravec 25, na zadní straně pozvánka k 80. narozeninám autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Alois Moravec

    No.: 281146

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:39

    litografie, 11,3 x 8,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar A…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Rastislav Michal

    PF 1977 Václav Klabík

    No.: 253939

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:38

    litografie, 14,7 x 10,1 cm, sign. PD Michal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Krajina českého středohoří

    No.: 281138

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:37

    litografie, 7,7 x 11,2 cm, sign. DU Matouš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Tichy, E. Filla, member of the group Iniciativa, Trasa and SCVU

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    V podzámčí

    No.: 281139

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:36

    linoryt, 20 x 9,1 cm, sign. DU Matouš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Tichy, E. Filla, member of the group Iniciativa, Trasa and SCVU

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Miroslav Matouš

    (1920-1998)

    Dvojice nad hradem

    No.: 281140

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:35

    lept, akvantita, 15 x 10 cm, sign. PD Matouš, č. 26/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Sychra, V. Tittelbach, M. Salcaman, member of SCVU and the art group Krok 57

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jarmila Marešová

    Panenka

    No.: 228557

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:34

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Město

    No.: 281137

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:33

    dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Th…

    Current price: 100 CZK (5 €)