On-line auction

auction history

  • Jaroslav Blažek

    (1927-2019)

    Village

    No.: 268478

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 10:00

    oil, hard rock, 51 x 73 cm, sign. lower/right Blažek Jaroslav, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Still life with vases, glasses and a book

    No.: 268460

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 09:42

    pencil, paper, 10,5 x 13,3 cm, monogr. lower/right J.Z., framed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Girls parade

    No.: 268459

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 09:41

    lithography, 11,5 x 8,7 cm, sign. Jan Zrzavý, framed, appendix of the album SČUG Hollar 1959, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Animal

    No.: 268444

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 09:26

    ink, marker, paper, 1974, 30 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 74, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Kamil Lhoták

    A smoking bottle

    No.: 268427

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 01. 2023 09:09

    lithography, 1982, 12 x 8 cm, sign. lower/middle . K. Lhoták 82, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Minka Podhajská

    (1881-1963)

    Velká společnost v Prátru

    No.: 268271

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:26

    dřevoryt, 15,2 x 15,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Autoportrét

    No.: 268270

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:25

    mědirytina, 17 x 14 cm, rám, tisknuto z kopie původní desky, značeno LD: No 229, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Staroměstské střechy

    No.: 266656

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:19

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD Z. Šindler, autorský tisk, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Zdeněk Šindler

    (1939)

    Sv. Mikuláš

    No.: 266655

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:18

    litografie, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD Z. Šindler, č. 157/200, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Interlaken mit der Jungfrau (Bern)

    No.: 266647

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:16

    rytina, 13,5 x 19,5 cm, Ludwig Rohbock del., Fr. Müller sculp., zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrh na exlibris

    No.: 266626

    Auction price: 290 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 01. 2023 14:05

    tužka, papír, 1948, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD Flessig 1948, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 290 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Calina

    No.: 266611

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:31

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis L.F

    No.: 266610

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:30

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Licietta S.

    No.: 266609

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:29

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Amalia

    No.: 266608

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:28

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ex Eroticis Kara Verginella

    No.: 266607

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:27

    lept, 1950, 8,2 x 5,7 cm, značeno LD v desce VF 1950, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Katedrála sv. Víta

    No.: 265641

    Auction price: 3.300 CZK (138 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:21

    Current price: 3.300 CZK (138 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Návrh na plakát

    No.: 263589

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:17

    akvarel, tužka, papír, 66 x 36,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jan Tatoušek

    (1929-2021)

    Stodola

    No.: 263582

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 15:11

    tužka, papír, 30,5 x 43 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    No.: 260479

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:54

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Vojáček

    No.: 258124

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:21

    litografie, 11,8 x 6,1 cm, sign. PD Sukdolák, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 258102

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:12

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Český lev

    No.: 258067

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 01. 2023 14:01

    dřevoryt, 10,2 x 11,9 cm, sign. PD Arno Nauman, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Pokorný

    No.: 258063

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 15:39

    dřevoryt, 10,6 x 13,3 cm, sign. PD Pokorný, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Jiří Šimek

    No.: 250816

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 15:17

    akvatinta, 1975, 10,2 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Šimek 75, autorský tisk č. 71/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Novák

    No.: 250812

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 15:16

    litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mužský akt s knihou

    No.: 249347

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 14:48

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Poutník hledí na západ slunce

    No.: 238765

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 01. 2023 14:13

    litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    No.: 227945

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2023 15:38

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    No.: 226310

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 01. 2023 15:18

    litografie, 22,5 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Associa…

    Current price: 200 CZK (9 €)