On-line auction

auction history

    Domažlice

    No.: 195752

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 12. 2022 14:30

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Václav Teichmann

    Evoluce ženy

    No.: 267398

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:54

    tuš, papír, 26 x 49,5 cm, na bočních okrajích papír pokrčen, na pravém okraji papír přeložen, u spodního okraje uprostřed nažloutlá šmouha,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Václav Teichmann

    Malíř

    No.: 267396

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:50

    lavírovaná tuš, papír, 32,9 x 28,8 cm, u horního okraje uprostřed drobná hnědá čárka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Václav Teichmann

    Nekuř

    No.: 267395

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:48

    tuš, papír, 36,5 x 22 cm, PD v rohu perem 37, v horních rozích a u dolního okraje papír pokrčen, u dolního okraje uprostřed a levého okraje nahoře papír 1 cm natržen,

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Václav Teichmann

    Nadané dítě

    No.: 267394

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:46

    tuš, papír, 20,2 x 36 cm, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čekání na telefon

    No.: 267392

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:42

    tuš, tužka, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , DU text: …skáknu si zatím do kina…, PD modrou tužkou 43,5%, papír na pravém a spodním okraji ušpiněn,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    Narozeniny

    No.: 267391

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 22:40

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , horní růžky papíru lehce pokrčeny, PD modrou tužkou 30,5%,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Helena Slavíková

    (1924)

    Dáma v kloboučku

    No.: 266881

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 21:38

    kolorovaný lept, 1970, 13,4 x 10,2 cm, sign. PD H. Slavíková 70, rám, č. 14/40, lehce zažloutlý papír i pasparta, na paspartě flíček od vody, rám poškozen, , the disciple of V. Pukl, K. Minar

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    No.: 263616

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Rybička

    (1817-1872)

    Hradčany

    No.: 262646

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:56

    kolorovaná mědirytina, 9 x 13,2 cm, značeno PD Gez. u. Gest v. Jos Rybička, rám, na papíře zahnědlé skvrny,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Arna Juračková

    Černohorský dvůr

    No.: 262643

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:55

    kolorovaná serigrafie, 2005, 19 x 11,5 cm, sign. PD A. Juračková 2005, č. 161/200,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Podzimní les

    No.: 262639

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:50

    akvarel, papír, 36,5 x 51 cm, sign. PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Oldřich Dudek

    Kornoutky

    No.: 262600

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:30

    tuš, tužka, papír, 32,7 x 24 cm, sign. PD Dudek, lehce zažloutlý papír, papír u horních rohů pokrčen,

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Vzpomínka

    No.: 262091

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:02

    lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená krajina

    No.: 262073

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:52

    olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal , , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jiří Pařík

    (1930-1999)

    Válka je...

    No.: 261064

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:46

    fix, papír, 19 x 29 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka s květy ve vlasech

    No.: 260062

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 18:16

    kamenorytina, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD K. Svolinský, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Selfcontained

    No.: 267543

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 12. 2022 20:39

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Ondřej Harlas

    (1884-1933)

    Bystřina v lese

    No.: 252538

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 21:02

    tužka, papír, 19,5 x 17,5 cm, sign. LD O. Harlas, zažloutlý papír, utržený pravý spodní roh papíru, na rámý výrazné oděrky,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    No.: 251164

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:55

    dřevoryt, 7 x 8,3 cm, LD po d grafikou na papíře vytišteno: Émile Bernard: Původní dřevoryt, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, , studied at College Sainte-Barbe in Paris, later at École des Beaux Arts in the same place

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Lubomír Manda

    No.: 249470

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:40

    lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1908-1935)

    Bolestná blaženost

    No.: 249271

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:34

    dřevoryt, 16 x 12,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    No.: 247042

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

    Interiér Mešity Sultána Hassana Káhira

    No.: 246794

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:16

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    No.: 246718

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:04

    suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Pozdrav z Holandska

    No.: 245586

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52

    dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Albert de Belleroche

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    No.: 244180

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51

    litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    No.: 237946

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:16

    dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 270 CZK (12 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    No.: 237929

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:12

    litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, , the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    No.: 234890

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 18:52

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids