On-line auction

auction history

  • Marie Michaela Šechtlová

    Dívky

    No.: 278849

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:56

    2x litografie, 14 x 9,7 cm, sign. PD M.M. Šechtlová, č. 99/120; 100/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Kateřina Vítečková

    Rybičky

    No.: 278834

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:32

    litografie, 1997, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD Kateřina Vítečková 1997, č. 98/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Dáma z Ascontu

    No.: 278830

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:28

    litografie, 1972, 26,4 x 17,4 cm, sign. DU Dagmar Berková 72, č. 65/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The school of artistic crafts in Brno, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Leo Bednárik

    Panna a pištec

    No.: 278820

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2024 14:18

    lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 84/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Ladislav Hojný

    Srdce

    No.: 280778

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:50

    tempera, papír, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ladislav Hojný

    Nowy Targ

    No.: 280775

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:44

    barevný linoryt, 1980, 32 x 24 cm, sign. PD Hojný Lad. 80, č. 14/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Aleš Kublák

    Mojžíšův keř

    No.: 280772

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:38

    olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 36 cm, monogr. LD AK 23, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Zelená pláň

    No.: 280771

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:36

    olej, plátno, 2023, 30 x 30 cm, monogr. PD AK 23, vzadu autorem popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Ze Střeleckého ostrova

    No.: 280766

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 16:26

    litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Vesnička

    No.: 280745

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 15:44

    litografie, 1977, 27 x 40,7 cm, sign. PD J. Chudomel 77, č. 108/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Nové Město nad Metují

    No.: 280744

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 15:42

    ocelorytina, 1976, 11 x 13,2 cm, sign. PD JHerčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Jan Žižka

    No.: 226662

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 02. 2024 15:41

    tužka, papír, 30,5 x 23 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Krávy

    No.: 277166

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 20:44

    litografie, 12,5 x 18,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Hana Lendrová

    Vertikály

    No.: 276963

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 20:24

    Ars protis, 40,5 x 43,5 cm, rám, textílie mírně zašlá, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Proutkař

    No.: 276950

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 20:16

    dřevoryt, 9,1 x 6,6 cm, sign. PD Florian, pod grafikou tišténý text, papír nepatrně zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Nový model

    No.: 276913

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 19:54

    tuš, glitter, papír, 23,8 x 33 cm, na pravém okraji text: No dovolte slečno, mně budete ukazovat jak mám šít kalhoty?, papír na okrajích lehce zažloutlý, u pravého horního okraje lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design …

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    No.: 274443

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 19:08

    ocelorytina, 1845, 9,8 x 15,4 cm, vyryl Ch. Daumerlang, vydal G. haase, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)

    No.: 269736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    No.: 267387

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 21:06

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Petr Juřena

    Mořská panna

    No.: 267205

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 20:52

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, u dolního okraje dvě nepatrné šmouhy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Petr Juřena

    Pudl-prase

    No.: 267204

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 20:50

    tuš, papír, 29,8 x 21 cm, v pravém horním rohu šedá šmouha, PD v rohu perem 47, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Koně

    No.: 280275

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2024 20:25

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Hodonský

    Zelený uzel

    No.: 276036

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2024 19:32

    dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • H. Roos

    Noon

    No.: 242580

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 18:36

    mědirytina, 12,7 x 15,5 cm, značeno LD H. Roos pinx. a PD W. French sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Karel Zeman

    Dívka na schodech

    No.: 275303

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:57

    lept, 18,5 x 13 cm, sign. DU Karel Zeman, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Z. Sklenar

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Růže

    No.: 257883

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:48

    litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Kuděla

    Jan Werich

    No.: 277713

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:42

    plakát, 64,5 x 95 cm, rám, fotografie byla použita jako přebal publikace Jan Kuděla: filmová fotografie, fotostudio 1998, rám mírně zašlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • V. Fanta

    Strom ve větru

    No.: 261729

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:23

    olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Portrét manželů

    No.: 246266

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13

    Current price: 100 CZK (5 €)