On-line auction

auction history

    Krajina s rybníkem a břízami

    No.: 265804

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:54

    olej, překližka, 44 x 58,5 cm, rám, na rámu drobné rýhy,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský koráb

    No.: 264963

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:38

    ocelorytina, 13,5 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pasparta, č. 85/200, papír zažloutlý, v pozadí grafiky patrný zažloutlý nápis na ručním papíru, , pasparta lehce zažloutlá, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associa…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Březen

    No.: 264961

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:34

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc březen, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Prosinec

    No.: 264960

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:32

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc prosinec, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Říjen

    No.: 264959

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:30

    ocelorytina, 7,8 x 7,8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc říjen, látková páska pasparty lehce zašlá, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Listopad

    No.: 264958

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 03. 2023 18:28

    ocelorytina, 8 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc listopad, papír i pasparta lehce lehce zažloutlý, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Tiché prázdno

    No.: 270082

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:40

    olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Kdysi kdesi

    No.: 270081

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:39

    olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Peter Kľučik

    Novoročenka

    No.: 270079

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:37

    lept, 2008, 14,8 x 8,8 cm, sign. PD Klůčik 2008, č. 142/151, the disciple of prof. Brunovsky, member of The Association of Graphic Designers G bod

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    (1930-2013)

    U okna

    No.: 270078

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:36

    suchá jehla, 13,8 x 9,4 cm, sign. DU V Komárek

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Lukáš Henzl

    Samuel Beckett - Murahy

    No.: 270069

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:27

    lept, 18 x 23,2 cm, sign. PD Henzl

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Lukáš Henzl

    Samuel Beckett - Murahy

    No.: 270068

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:26

    lept, 17,5 x 22 cm, sign. PD Henzl

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Hráč karet

    No.: 270057

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:15

    lept, 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubíčková, č. 6/7

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • David Linek

    (1973)

    Pravda neumřela

    No.: 270054

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 03. 2023 19:12

    linoryt, 2013, 12 x 17,5 cm, PD monogr. DL 2013, č. 26/77, the private disciple of prof. Vavra

    Current price: 850 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    No.: 259185

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 22:56

    olej, karton, 13,5 x 12,1 cm, sign. DU J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    No.: 259167

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 22:54

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční Benátky

    No.: 258197

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 22:38

    olej, plátno, 15,5 x 13 cm, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    No.: 251178

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 22:10

    zinkografie, 1946, 7 x 14 cm, vzadu popsáno Georges van Laer,

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Flos

    Rybář pod hradem

    No.: 249543

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:52

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících,

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    No.: 249293

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:48

    tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • J. Molhison

    Voltaire

    No.: 246744

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:14

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

    František Škroup 1801 - 1862

    No.: 246709

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 21:04

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Korinth

    No.: 245389

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:52

    olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    No.: 243704

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:40

    olej, papír, 10 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Paris, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Šlechtic a poddaný

    No.: 242422

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 20:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ladislav Paulus

    No.: 240756

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 19:42

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám,

    Current price: 650 CZK (28 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    No.: 234879

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:50

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Jílové u Prahy

    No.: 228196

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:36

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Hrubý

    Vzít nohy na ramena

    No.: 269940

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:16

    tuš, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Hrubý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Hrubý

    Ve vědomostech je síla

    No.: 269939

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 22:14

    tuš, papír, 19 x 26,8 cm, sign. PD Hrubý,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids