On-line auction

auction history

  • Dagmar Hochová

    (1926-2012)

    Dagmar Hochová dětem

    No.: 267380

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 19:08

    tisk, plakát, 57 x 80 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros v Domě dětské knihy na Perštýně 31.5. -21.6.1980,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Martin Benka

    (1888-1971)

    Houslista a děvče v krojích (Ex Libris Prof. Jiří Siblík)

    No.: 266866

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:40

    dřevoryt, 8 x 5,9 cm, , the disciple of the private school of A. Kalvoda, member of The Association of Moravian Fine Artists, vicechairman of The Union of Slovak Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Zesnulý

    No.: 265813

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:28

    suchá jehla, 12 x 11,7 cm, sign. PD , papírová pasparta, papír zašlýa místy ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    No.: 264699

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 08. 2023 18:04

    suchá jehla, akvatinta, 1979, 15 x 10,1 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, pasparta, a.t., na levém okraji papíru - mimo tisk - hnědá drobná skvrnka, , the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • A. Václav Mašek

    Radost

    No.: 276868

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 22:28

    akvarel, běloba, papír, 31 x 22 cm, lehce zašlý papír, na horním okraji papír ztmavnutý s malinkými flíčky,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Povoz s koněm

    No.: 263642

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 21:14

    akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

    Jitka a Květa Válovy, malá retrospektiva

    No.: 251320

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:54

    tisk, plakát, 2011, 67 x 47 cm, plakát v výstavě v Oblastní galerii Litoměřice, 2011, při horním okraji pomuchlaný papír,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Khön

    Pražský hrad

    No.: 248902

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:38

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 950 CZK (40 €)

  • J. Posselwhite

    Canova

    No.: 246865

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 19:32

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from a picture by sir Thomas Lawrence in the possesion of the Abate Canova at Rome, při levém okraji mimo tisk zahnědlé skvrny,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Hrníčky

    No.: 240988

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 18:36

    lavírovaná tuš, papír, 4 x 13,6 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Krávy na slunci

    No.: 239058

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2023 18:30

    lavírovaná tuš, papír, 3 x 10,5 cm, návrh ilustrace, poznámky tužkou k úmístění, lehce zašlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Ženský akt v přírodě

    No.: 276961

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:32

    litografie, 28 x 21 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 8/22, po celé grafice žluté flíčky, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Plzeňský Prazdroj

    No.: 276932

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 21:00

    lept, 1941, 24,2 x 19 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, LD vodotisková značka papíru,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba sudů - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276931

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:58

    lept, 1942, 24,2 x 18,9 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1942, PD vodotisková značka papíru,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Sklep - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276930

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:56

    lept, 1940, 24,5 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1940,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Varna - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276929

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:54

    akvatinta, lept, 1941, 24,3 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce LD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Vaření piva - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276928

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:52

    akvatinta, lept, 1941, 24,1 x 18,8 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1941, značeno v desce PD Vondrouš 1941, v levém dolním rohu papíru vodotisková značka, papír na pravém okraji na jednom místě nepatrně pokrčen,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Spilka - Plzeňský Prazdroj

    No.: 276927

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:50

    akvatinta, lept, 1939, 24,8 x 19,2 cm, sign. PD Jc. Vondrouš 1939, značeno v desce LD Vondrouš 1939, kousek pravého horního růžku utržen,

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Výroba piva - Plzeň - Prazdroj

    No.: 276926

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 20:48

    akvatinta, lept, 1942, 24 x 19 cm, sign . PD Jc. Vondrouš 1942, levý horní roh a spodní okraj papíru pokrčené, v pravém dolním rohu vodotisková značka papíru a nahnědlé skvrnky,

  • Ivan Komárek

    Harmonizující muž

    No.: 275360

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2023 19:58

    pastel, watercolor, pencil, ink, collage, paper, 1986, 46,6 x 64,6 cm, signed lower/right I. Komárek 1986, pasparta, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Váhy

    No.: 277014

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:57

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associati…

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Hudebník

    No.: 277015

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:56

    lept, 8 x 7,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 25/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of…

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Pavel Roučka

    Zvířata

    No.: 276990

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:51

    2x litografie, 5 x 3,5 cm, sign. UD Roučka, pasparta, č. 65/100_68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

    Ex Libris Majka

    No.: 277010

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:42

    litografie, 10 x 8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Eva Janíčková

    Větrný mlýn

    No.: 277086

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:36

    suchá jehla, 5 x 3,5 cm, sign. PD Janíčková, pasparta, č. 40/120, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybník

    No.: 277004

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:33

    litografie, 1961, 8,7 x 19,5 cm, sign. PD Halla 61, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Černý

    No.: 277025

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:29

    litografie, 1990, 9 x 6,5 cm, sign. UD JČerný 90, pasparta, č. 60/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    No.: 277037

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 08. 2023 18:26

    litografie, 1997, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová, pasparta, č. 17/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    No.: 277018

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:16

    email, papír(airbrush, kaligrafická malba), 1994, 14 x 8 cm, sign. PD B. H. 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Šeřík

    No.: 277051

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 18:04

    olej, dřevěná deska, 33,5 x 24 cm, sign. LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids