On-line auction

auction history

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Leda with the swan IV.

    No.: 267704

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 19:30

    lithography, 2001, 22,5 x 18 cm, sign. lower/middle Vlad Suchánek, framed , e.a., dedication, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar A…

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Portrait of the 1920s

    No.: 267694

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 19:23

    monotype, 1985, 30,2 x 21,5 cm, sign. PS michaela 85, no. 1/1, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ladislav Kuklík

    František Tichý

    No.: 267686

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 19:12

    combined technique, 1976, 14,4 x 14,4 cm, sign. lower/right L. Kuklík 76, passe-partou, no. 23/50, labeled, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • Karel Demel

    Journeys II.

    No.: 267679

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 19:05

    etching, aquatint, 2001, 33 x 49,5 cm, sign. lower/right Karel Demel 2001, no. 42/130, handmade Fabriano paper, off print red scratch, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artist…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    The teddy bear watches the sky

    No.: 267661

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 18:47

    acrylic, canvas, 2022, 15 x 15 cm, sign. lower/middle K. Sedlo

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Marko Čermák

    Kettle

    No.: 267658

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    ink, paper, combined technique, 11 x 13,5 cm, sign. lower/middle Marko Čermák, framed

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Marko Čermák

    Backwoodsman

    No.: 267657

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 18:46

    ink, watercolor, mixed media, paper, 11,2 x 7,4 cm, sign. lower/middle Marko Čermák, framed

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Without a name

    No.: 267655

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 18:41

    lithography, 1983, 29,6 x 21 cm, sign. upper/middle A. Lamr 83, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Without a name

    No.: 267654

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 18:40

    lithography, 29,6 x 21 cm, sign. upper/middle A. Lamr, artists proof , the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Tomáš Bím

    Swimming pool

    No.: 267593

    Auction price: 9.500 CZK (396 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 17:37

    lithography, 2010, 48 x 37 cm, sign. lower/middle Tomáš Bím 010, no. 21/45, the private study

    Current price: 9.500 CZK (396 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Kamila Ženatá

    Full moon and fireflies

    No.: 267584

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 17:28

    oil, canvas, 2020, 40 x 40 cm, signed , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Departure

    No.: 267581

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 17:25

    oil, canvas, 50 x 50 cm, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Bread

    No.: 267578

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 12. 2022 17:22

    ink, watercolor, paper, 10 x 16 cm

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    No.: 268041

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:56

    litografie, 24 x 22 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 585 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    No.: 268043

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:55

    litografie, 22,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Hádka

    No.: 268040

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    litografie, 23 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    No.: 268042

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:54

    litografie, 25 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    No.: 268039

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    litografie, 25 x 19,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 595 CZK (25 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželské mravy

    No.: 268044

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:53

    litografie, 24 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Strkanice

    No.: 268038

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:50

    litografie, 21 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Porušení důvěry

    No.: 268035

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    litografie, 21 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Vyznání víry

    No.: 268037

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:46

    litografie, 20,5 x 23 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Koupel

    No.: 268036

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:45

    litografie, 20 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Madam Rabourdeau na své první lekci

    No.: 268032

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:44

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Už tam nejdu!

    No.: 268034

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:43

    litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Šmíráci

    No.: 268031

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Gratulace

    No.: 268033

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:42

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    U baru

    No.: 268029

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:41

    litografie, 19 x 25 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na plovárně

    No.: 268030

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:39

    litografie, 21,5 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    No.: 268028

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:37

    litografie, 21 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)