On-line auction

auction history
LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Kompozice

    No.: 277804

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:35

    tisk, pastel, papír, 45 x 33 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Postava

    No.: 277803

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:34

    kombinovaná technika, papír, 33 x 24 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Reprodukce

    No.: 277802

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:33

    tisk, 43 x 55 cm

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Neurčený autor

    Les U Bělé pod Bezdězem

    No.: 277787

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 17:18

    dřevoryt, 42 x 30 cm, č. 15/50, poničené a potrhané okraje, zašpiněno

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jan Měšťan

    (1939)

    Okno

    No.: 277730

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:21

    litografie, 1970, 37,7 x 25,3 cm, sign. PD JanMěšťan 1970, č. 2/16, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (historik umění, spisovatel, básník, profesor v oboru dějin, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Milenci

    No.: 277726

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:17

    lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kdož jste Boží bojovníci

    No.: 277711

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 16:02

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, utržený levý horní roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Strahovská knihovna

    No.: 277708

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:59

    litografie, sign. LD Vkubašta, rám, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Nepenthes

    No.: 277678

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:29

    suchá jehla, akvatinta, 1927, 24,3 x 35,2 cm, sign. PD Konůpek 27, LD Nepenthes, lehce zašlý papír; na několika místech papír natržený a pokrčený, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koněm

    No.: 277654

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:05

    suchá jehla, 1989, 5 x 7 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 59/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    No.: 277653

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:04

    suchá jehla, 1989, 7 x 6 cm, sign. PD J. Jíra 89, kliprám, č. 68/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka v květu

    No.: 277650

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:01

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. DU Ota Janeček, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt dívky

    No.: 277649

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 09. 2023 15:00

    litografie, ruční papír, 30 x 18 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 40/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    (1958)

    Strážce světla

    No.: 277627

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:58

    špachtlová technika, akryl, plátno, 2013, 25 x 25 cm, sign. LD Bob H 2013, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, petrolová barva v kombinaci s průškraby špachtlovou technikou v kaligrafické podobě povrchově doplněná airbrushovou technikou, Provenance: Antiquarian…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Egon Schiele

    No.: 277618

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 17:49

    lept, 1986, 20 x 33 cm, sign. PD Jan Hladík 1986, A.T.

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    No.: 277562

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:53

    linoryt, 1975, 58 x 29,5 cm, Boťanský Lad. 1975, rám, 148/200, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Ve tvůrčí chvíli

    No.: 277557

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:48

    dřevoryt, 14 x 10 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaké to dílo

    No.: 277556

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:47

    dřevoryt, 13,5 x 9,5 cm, rám, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Tom of Finland

    (1920-1991)

    Group

    No.: 277528

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:22

    serigraphy, 29 x 21 cm, sign. lower/right Tom, frame, no. 31/80

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Utagawa Kuniteru

    (1808-1874)

    Sumo /Prelude (diptych)

    No.: 277512

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 16:03

    woodcut, 34,8 x 23,8 a 35 x 24 cm, both graphics creased, abraded in places,

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Huntress

    No.: 277504

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2023 15:55

    woodcut, 34,5 x 24,5 cm, signed lower/right , frame, damaged,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Queens

    No.: 277423

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 17:54

    etching, 21 x 24,5 cm, sign. lower/right Jož. Úprka, glued on hardboard, paper soiled and creased in places,

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Café & Tea

    No.: 277254

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 09. 2023 15:05

    lithography, 31,6 x 42,7 cm, sign. lower/right Jiří Slíva, no. 18/50, lower/middle blind paper mark Lithograph Says, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Neznámý autor

    Ukřižování

    No.: 274615

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 17:16

    olej, plátno, 50 x 40 cm, plátno místy lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Neznámý autor

    Démoni

    No.: 254634

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 08. 2023 15:40

    tužka, papír, 35 x 26 cm, monogr. PD J.V., rám, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Lysolaje

    No.: 276860

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:32

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Českomoravská vysočina

    No.: 276859

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:30

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Líšnice

    No.: 276858

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:28

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276787

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:34

    litografie, 24 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    No.: 276778

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 15:18

    litografie, 26,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.