On-line auction

auction history

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Karlovy Vary

    No.: 274443

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 19:08

    ocelorytina, 1845, 9,8 x 15,4 cm, vyryl Ch. Daumerlang, vydal G. haase, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)

    No.: 269736

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Grafika

    No.: 267387

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 21:06

    tisk, plakát, 1990, 89 x 62 cm, v rozích dírky, papír mírně pomuchlán, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Petr Juřena

    Mořská panna

    No.: 267205

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 20:52

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, u dolního okraje dvě nepatrné šmouhy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Petr Juřena

    Pudl-prase

    No.: 267204

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 20:50

    tuš, papír, 29,8 x 21 cm, v pravém horním rohu šedá šmouha, PD v rohu perem 47, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Koně

    No.: 280275

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2024 20:25

    bronz, 2001, 9 x 22 x 8 cm, značeno v bronzu, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Hodonský

    Zelený uzel

    No.: 276036

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2024 19:32

    dřevořez, 2022, 20,1 x 15 cm, sign. DU Hodonský 2022, a. t., Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • H. Roos

    Noon

    No.: 242580

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 18:36

    mědirytina, 12,7 x 15,5 cm, značeno LD H. Roos pinx. a PD W. French sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Karel Zeman

    Dívka na schodech

    No.: 275303

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:57

    lept, 18,5 x 13 cm, sign. DU Karel Zeman, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Z. Sklenar

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Růže

    No.: 257883

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:48

    litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Kuděla

    Jan Werich

    No.: 277713

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:42

    plakát, 64,5 x 95 cm, rám, fotografie byla použita jako přebal publikace Jan Kuděla: filmová fotografie, fotostudio 1998, rám mírně zašlý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • V. Fanta

    Strom ve větru

    No.: 261729

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:23

    olej, plátno, 75,5 x 115 cm, sign. PD Fanta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Portrét manželů

    No.: 246266

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Hermann Schmitzbonn

    (1903-1960)

    Hon na lišku (Parforsní hon)

    No.: 273797

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2024 18:26

    oil, canvas, 70,5 x 80 cm, signed lower/right Schmitzbonn, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Ratiboř

    No.: 277456

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2024 18:22

    watercolor, ink, paper, 1977, 43 x 60,5 cm, sign. lower/right J. Otava 1977, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Stavení

    No.: 258384

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2024 18:16

    olej, dřevo, 1989, 30 x 40 cm, sign. LD R. Němeček 89, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Krysař

    No.: 280238

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:36

    dřevoryt, 1932, 15,2 x 9,1 cm, sign. PD Petr Pištělka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Tři králové

    No.: 280239

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:35

    dřevoryt, 1933, 15,2 x 9,5 cm, sign. PD Petr Pištělka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Svetlo?

    No.: 280247

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:34

    lept, 1982, 5 x 3,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, č. 50/100, DU slepotiskové razítko Lyra Pragensis, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Brunovsky

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Eva Natus-Šalamounová

    (1934-2018)

    Vystoupení

    No.: 280262

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:31

    litografie, 1993, 14,8 x 10 cm, sign. PD Eva Natus-Šalamounová , 163/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Liesler

    Exlibris M. Horníček

    No.: 280234

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:26

    litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Kostlivec a rytíř

    No.: 280231

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:19

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kavan

    Rozbité sochy

    No.: 280256

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:15

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Přec Tě mám rád

    No.: 280229

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:13

    lept, 1982, 11,7 x 8 cm, sign. DU Kábrt 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Ota Janeček

    Kos na knize

    No.: 280237

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:11

    tisk, 7 x 7 cm, sign. PD Ota Janeček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Daniela Benešová

    Ex libris Mája Hanová

    No.: 280266

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:05

    litografie, 1994, 13 x 10,5 cm, sign. PD Benešová, 55/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of E. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, one year study at the atelier of A. Strnadel, member of The Association of Prague Painters and The Association of Free Grap…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Drak s fajfkou

    No.: 280246

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:01

    dřevoryt, 1966, 16,7 x 11,7 cm, sign. LD J. Baruch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Ať si bylo jaksibylo dycky jaksi bylo eště nigdy nebylo aby jaksis nebylo.

    No.: 280249

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:00

    dřevoryt, 9,8 x 14,6 cm, značeno LN v desce JB, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Kysela and E. Dítě at The Secondary School of Applied Arts

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Bouquet

    No.: 279757

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2024 18:37

    lithography, 31,8 x 22,5 cm, signed lower/right L. Jiřincová, No. 81/200, slightly worn paper, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Estimate: 6 000 - 7 000 CZK