On-line auction

auction history

  • Petr Fišárek

    Kompozice IX.

    No.: 268292

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:13

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice XI.

    No.: 268294

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:10

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Petr Fišárek

    Město

    No.: 268280

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:09

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Petr Fišárek

    Kompozice X.

    No.: 268293

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:06

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Děti u krbu

    No.: 270108

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:40

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Fero Sivko

    Zelenáč

    No.: 259956

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:36

    akvarel, tuš, papír, 1967?, 29 x 40,5 cm, monogr. PD F. S., rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Viktor Ostapčuk

    Karlův most

    No.: 277818

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:30

    olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Pozdrav od čerta

    No.: 274523

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:27

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Josef Navrátil?

    Dvě postavy

    No.: 252537

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    tuš, papír, 3,5 x 2,7 cm, rám, miniatura, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    No.: 258579

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:23

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    No.: 259863

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:22

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Kompozice II.

    No.: 259864

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:21

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • K. Krechler

    Ludwig van Beethowen - Sonate pathétique

    No.: 266314

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:18

    kresba jehlou v dřevě, vypalovaná a vyřezávaná, 1934, 36 x 28,5 cm, sign. na zadní straně K. Krechler 1934, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Božena Hliněnská - Khunová

    (1906-1992)

    No.: 258286

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:11

    olej, plátno, 1948, 60,5 x 50,5 cm, sign. PD B. Khunová 48, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Lia Ascoli

    Řeholník

    No.: 276984

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:01

    uhel, křída, papír, 25 x 19,2 cm, sign. LD L. Ascoli, zahnědlý a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Artmen

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 264176

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 11. 2023 18:00

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zastavení

    No.: 268863

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:46

    lept, 20,5 x 20 cm, sign. DU K. Synecká, pasparta, č. 28/100, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, pasparta zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hol…

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Zdeněk Strouhal

    (1939)

    Ženský akt

    No.: 278338

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:45

    suchá jehla, 1995, 14,5 x 19,5 cm, sign. PD Zd. Strouhal 95, rám, č. 18/28, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Maria la Roche

    (1870-1952)

    Marburg an der Lahn

    No.: 276280

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:41

    litografie, 1897, 30 x 47,8 cm, sign. PD s věnováním z rokun 1908 Marie La Roche, značeno LD na kameni , rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    No.: 275879

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:24

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Kampa

    No.: 273967

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:21

    litografie, 1990, 14 x 16,5 cm, sign. PD A. Fuchs 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova I.

    No.: 262815

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:20

    litografie, 18 x 26,5 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova II.

    No.: 262816

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:19

    litografie, 26,5 x 18 cm, sign. PD Coufal, rám, č. 65/99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova III.

    No.: 262817

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:18

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Coufal

    Z Českého Krumlova IV.

    No.: 262818

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:17

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Oberthor

    Babička

    No.: 268976

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2023 18:07

    litografie, 1956, 25 x 20 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, č. 12/16, Babička autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associ…

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Volf

    (1897-1983)

    Zimní vesnice

    No.: 274525

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:52

    akvarel, tuš, papír, 1959, 15 x 22 cm, sign. PD F. Volf 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Thomas Ruff

    Kříž na skále

    No.: 279079

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:36

    olej, karton, 1949, 30 x 24,5 cm, sign. PD Ruff 1949, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • A. Pečený

    No.: 279069

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:33

    oil, hardboard, 60 x 80 cm, signed lower/right A. Pečený, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • V. Otcovský

    Na řece

    No.: 266418

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 11. 2023 18:32

    olej, karton, 43 x 64 cm, sign. PD V. Otcovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)