František Dostál

(1938-2022)

LIST OF AUTHORS

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Construction Worker in Prague

    No.: 401

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:16

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    S kytarou

    No.: 400

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:15

    bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    No.: 399

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:14

    bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Letní lidé

    No.: 398

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:13

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Labutě

    No.: 397

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:12

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Letná

    No.: 396

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:11

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Start

    No.: 395

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:10

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy

    No.: 394

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:09

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 22,8 x 16,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé - dvojice

    No.: 393

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:08

    bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Rybáři

    No.: 390

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:05

    bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Prague - Smíchov

    No.: 337

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 20:36

    gelatin silver process photography, 1972, 27 x 37 cm, sign. on reverse František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    On the street

    No.: 335

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 20:34

    gelatin silver process photography, blow up, the 70s, 28,2 x 38,5 cm, sign. on reverse František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Spring field

    No.: 496

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    gelatin silver process photography, 1972, 20,5 x 37,7 cm, sign. on reverse František Dostál (1972), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.