Michael Florian

(1911-1984)

created many book illustrations for publishing houses like Melantrich, Symposion, Velehrad etc.

LIST OF AUTHORS

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    No.: 416

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:27

    linoryt, 24,4 x 16,4 cm, sign. PD Florian, č. 186/200, drobná skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1966

    No.: 222

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:17

    dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    P.F. 1965

    No.: 224

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:15

    dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Tři králové

    No.: 225

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:14

    dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kočár

    No.: 226

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:13

    dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Psík

    No.: 227

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:12

    dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Marcel Schwob: Dřevěná hvězda

    No.: 768

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 10:58

    bibliofílie se 4 kolorovanými dřevoryty, vš značeno Tisk V Florian

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 231326

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 18:20

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Proutkař

    No.: 276950

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 20:16

    dřevoryt, 9,1 x 6,6 cm, sign. PD Florian, pod grafikou tišténý text, papír nepatrně zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    7x exlibris

    No.: 278870

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 01. 2024 15:38

    1x lept, 6x dřevoryt, 10,4 x 7,9; 10 x 5,7; 11,9 x 7,8; 6,5 x 7,7; 7,4 x 5,4; 5,4 x 6,9; 8,4 x 5,3 cm, vše sign. PD MFlorian, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Večerní čtení (ex libris Pavel Vodehnal)

    No.: 278016

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:54

    dřevoryt, 10,1 x 7,9 cm, na zadní straně papíru je autorské razítko, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    No.: 234879

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2023 18:50

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Pastevec

    No.: 269269

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:06

    dřevoryt, 11,2 x 9 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 K. a L. Vaníčkovi

    No.: 269311

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:05

    dřevoryt, 1972, 10 x 8 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Jaroslav Krejčíř s rodinou

    No.: 269313

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:03

    dřevoryt, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    No.: 269314

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:02

    dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    PF 1974 Václav Poppe

    No.: 269315

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2023 18:01

    dřevoryt, 1973, 10 x 8,2 cm, sign. PD Florian, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na lovu pod hradem Bousov

    No.: 211068

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 18:08

    woodcut, 1958, 20,8 x 15,8 cm, signed RD M Florian, 170/30

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

Instagram

Facebook

You must login first.