Panna Marie

    No.: 46

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:45

    mědirytina, 8,9 x 5,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Erb s náboženskou tématikou

    No.: 44

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:43

    mědirytina, 12 x 7,5 cm, lehce zašpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    S. Alojsius

    No.: 27

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:26

    tuš, akvarel, krajka, 14 x 9 cm, ruční malba na krajkovém podkladu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    S. Joannes Nepomuceni

    No.: 24

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:23

    kolorovaný mědiryt, 11 x 7,5 cm, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    S. Wenceslaus

    No.: 23

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:22

    tuš, akvarel, 13 x 8 cm, pokrčený papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Zkroucený strom (ex libris V. Hrnčíř)

    No.: 153

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 19:11

    dřevoryt, 8,9 x 6,9 cm,

    Current price: 260 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Hrad (ex libris Břetislav Peterka)

    No.: 142

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 18:48

    kolorovaný dřevoryt, 10,2 x 8,3 cm, DU monogr. KK, lehce zašlý papír,

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

    Ruka (ex libris Ing. O. Hradečný)

    No.: 93

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 17:14

    dřevoryt, 8,8 x 4,9 cm,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Svatá Marie (ex libris Boh. Hradečný)

    No.: 52

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 16:50

    dřevoryt, 9,6 x 5,5 cm, pravý horní roh papíru ušpiněný,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Kostel (ex libris F. Kozák)

    No.: 87

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:50

    dřevoryt, 1925, 13,9 x 9,2 cm, značeno v desce LD nečitelný monogr. a rok 25, zažloutlý papír, PD na grafice bledá skvrnka,

    Current price: 220 CZK (10 €)

    Kostel sv. Bartoloměje v Plzni (ex libris Josef Legát)

    No.: 70

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 15:20

    dřevoryt, 10 x 7,6 cm, pravý dolní růžek papíru přeložený,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Bibliotheca Strahov

    No.: 26

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:36

    zinkografie, 5,6 x 5,5 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Žena s knihou (ex libris Máňa Jančáková)

    No.: 24

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:32

    dřevořez, 12,5 x 5,9 cm, nepatrně pokrčený papír u horního okraje,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

    Květiny ve váze (ex libris Máňa Jančáková)

    No.: 10

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:18

    litografie, 9,5 x 7 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Žena s květinami (ex libris Máňa Jančáková)

    No.: 9

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:16

    litografie, 9,2 x 5,4 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Cyklus erotických kreseb

    No.: 293

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 12:30

    7x ofset, 21 x 16 cm, erotické motivy z kélařského prostředí, místy opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Dívka s holubem

    No.: 258

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 08. 2023 12:19

    litografie, 10,9 x 8,7 cm, grafika je součástí skládacího přání k MDŽ od nakladatelství Práce, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Námořníci

    No.: 186

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:23

    tužka, papír, 28 x 21 cm, volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Dvě sestry

    No.: 187

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:22

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Nadšení

    No.: 188

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:21

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Tři Grácie

    No.: 189

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:20

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Tři a jeden

    No.: 190

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2023 12:19

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Květy

    No.: 62

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 07. 2023 17:04

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Vévodkyně

    No.: 51

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:50

    filmový plakát, 2008, 42 x 29 cm, britský film, režie: Saul Dibb, hrají: hrají: Keira Knightley, Ralph Fiennes, 1x Oscar: kostýmy, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**3 History of bids

    Toy Story: Příběh hraček

    No.: 48

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:47

    filmový plakát, 1995, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: John Lasseter, 1x Oscar: John Lasseter (Zvláštní přínos), výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Toy Story 3: Příběh hraček

    No.: 47

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:46

    filmový plakát, 2010, 42 x 29 cm, americký animovaný film, režie: Režie: Lee Unkrich, 2x Oscar: nejlepší animovaný film, nejlepší původní píseň, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Total recall

    No.: 46

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:45

    filmový plakát, 1990, 41,6 x 29,4 cm, film: USA, žánr: akční, režie: Paul Verhoeven, hrají: Arnold Schwarzenegger, ocenění: 1x Oscar, zvláštní přínos, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Top Gun

    No.: 45

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:44

    filmový plakát, 1992, 42 x 29 cm, americký film z roku 1986, režie: Tony Scott, hrají: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, 1x Oscar: nejlepší původní píseň, perforováno po stranách, náznak přeložení, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Terminátor 2: Den zúčtování

    No.: 42

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:41

    filmový plakát, 1991, 42 x 29 cm, americký film, režie: James Cameron, hrají: Arnold Schwarzenegger, 4x Oscar: masky, vizuální efekty, mix zvuku, střih zvuku, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Terminátor 2 - Den zúčtování

    No.: 41

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2023 10:40

    filmový plakát, 1991, 42,7 x 29,7 cm, film: USA, Francie, žánr: akční, režie: James Cameron, hrají: Arnold Schwarzenegger, ocenění: 4x Oscar, nejlepší masky, nejlepší vizuální efekty, nejlepší mix zvuku, nejlepší střih zvuku, v půlce přehnuto, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)