Na vesnici
litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír
ID: 124236
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)