Josef Váňa (1911-1997)

Naivní malíř, který spolupracoval s J. Kábrtem na animovaném filmu Divoká planeta

Na vesnici

litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír

ID: 124236

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)