Jaroslav Pokorný (1903-1969)

Hrnčíř

litografie, 1947, 24,5 x 19 cm, sign. PD Jaroslav Pokorný 47, při levém okraji mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír

žák prof. J. Loukoty, V. Nechleby na AVU v Praze

ID: 124271

Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28

Aktuální cena: 160 CZK (7 €)