Michal Lauda (1962)

Proti slunečníku

litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150

žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

ID: 178792

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:04

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)