Jan Vrba

Studoval na Výtvarné škole V. Hollara (1990-1994), po neúspěšném snažení v atelieru Ilustrace a Grafika na UMPRuM či AVU malba a koncept, šlo všechno trochu jinou cestou. Pracoval ve výtvarných potřebách Zlatá Loď, působil v oblasti polygrafie či jako freelancer nebo větší hrůzy. Osm let hrál po pražských klubech jako DJ House music či participoval ve dvou pražských bandech na tomtéž, zkoušel produkoval hudbu, kdy některé tracky zazněly v éteru R1. Volné tvorbě se formou Photoshopových koláží věnuje dodnes. V součastnosti připravuje taneční párty třeba ve Vile Štvanice, Radost FX či Šlechtovka.

olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba

studium na Výtvarné škole V. Hollara

ID: 205083

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:56

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)