Zima

litografie, 2001, 10,1 x 6 cm, sign. PD neučetelně 01, 5/200

ID: 206690

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:03

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)