Václav Herink (1955)

tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám

ID: 207999

Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:20

Aktuální cena: 280 CZK (12 €)