František Dvořák (1925)

V poušti

litografie, 1962, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Frant. Dvořák 62, 5/30, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, skupiny Experiment

ID: 210893

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:08

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)