Antonín Majer (1882-1963)

Pražský hrad

suchá jehla, 19,5 x 15 cm, sign. PD A. Majer, PD značeno v desce A.M

žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

ID: 217499

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:30

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu