Zbyněk Novotný (1950)

Zámecké schody

litografie, 1984, 27 x 21 cm, sign. PD Novotný 1984, č. 145/150

ID: 217539

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2023 14:46

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)