Jan Janča (1907-1992)

Venkovské stavení

olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča

Provenience: z autorovy pozůstalosti

studium na FF UJEP v Brně

ID: 217751

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)