Jan Janča (1907-1992)

Brno

kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno

studium na FF UJEP v Brně

ID: 217753

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:07

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)