Jan Bružeňák

PF 76 Mirko Riedl

litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60

ID: 226154

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:46

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)