Josef Liesler (1912-2005)

Hudba

litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74

ID: 226372

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:02

Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)