Václav Mašek (1893-1973)

1945 Květen

dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír

studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 226395

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:06

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)