1945 Květen
dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír
studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 226395
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)