Alois Moravec (1899-1987)

Mlýn

litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec

žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

ID: 226406

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:08

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)