Rastislav Mikloško (1984)

Vlčí máky

akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem

ID: 226688

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:13

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)