Dvě tváře
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem
ID: 226689
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:12
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)