Česká původní grafika I.
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách
ID: 228648
Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:42
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)