Václav Hejna

Náměstí s kašnou

akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír

ID: 228962

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)