Viktor Polášek (1911-1989)

Jan Amos Komenský

litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200

ID: 232799

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2020 14:40

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu