Jan Spěváček (1973)

Papír V

olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír

ID: 232810

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:34

Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu