Florencie

litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89

ID: 233900

Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 02. 07. 2020 14:57

Aktuální cena: 300 CZK (11 €)