Bohumil Krátký (1913-2005)

Dívka a kůň

litografie, 7,4 x 6,2 cm, sign. DU B. Krátký

studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

ID: 234216

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:27

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)