Jaroslav Jareš (1886-1967)

Poutník hledí na západ slunce

litografie, 14 x 22,5 cm, sign. PD Jar. Jareš

ID: 238765

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 14:13

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu