Gnatta

V severní Africe

akvarel, papír, 22,5 x 29,5 cm, sign. PD Gnatta, rám

ID: 239597

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2021 18:17

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)