Jaroslav Vodrážka (1894-1984)

Karel Hynek Mácha

litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír

žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

ID: 243371

Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:52

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)