Na kolenou
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 244852
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)