Pocta Marii
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 244853
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)