Jiří Nečas (1955)

Výbuch

pastel, akvarel, papír, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD, rám, rám lehce poškozen

ID: 245308

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:36

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu