Oldřich Hejkrlík

Jarní tráva

akvarel, papír, 29,9 x 43,9 cm, sign. LD Hejrkulík

ID: 246234

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:22

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu