Oldřich Hejkrlík

Květiny

akvarel, papír, 44 x 30,2 cm, sign. LD Hejkrlík

ID: 246238

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:19

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)