Jan Mácha (1926-1984)

Labutě na Vltavě

litografie, 1983, 37,5 x 27,5 cm, sign. DU

Antiqari.at Radhošťská

ID: 246304

Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 20:34

Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu