František Koudelka (1896-1976)

Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem. , na rámu drobné oděrky

Vystaveno: 5. - 19. X. 72 ku 55. výročí VŘSR v Karlových Varech - Tuhnicích

ID: 248658

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 18:10

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)