Khön

Pražský hrad

olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky

ID: 248902

Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 19:38

Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu