Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Děcko

tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh

Antiqari.at Radhošťská

ID: 249293

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu